Навчальні дистанційні курси, розроблені студентами кафедри корекційної педагогіки та інклюзії ф-ту педагогічної освіти ЛНУ ім. І.Франка, на замовлення Спілки українців у Португалії.

Навчальний керівник: проф. Островська К. О., доц. Лобода В. В.

МЕТА:
◘ довести, що місто Лева - це сукупність загадок і таємниць, переплетених в історії.

ЗАВДАННЯ:
◘ продемонструвати кожному неповторну красу Львова;
◘ дати можливість поглибити свої знання про місто Лева;
◘ переконати учасників, що Львів - це те місто, котре варто відвідати бодай раз у житті;
◘ пройтися найвизначнішими пам'ятками та місцями за допомогою віртуального 3D туру;
◘ занурити учасників курсу у неймовірний світ реалістичних легенд Львова.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ:
◘ ми відкриті для всіх користувачів мережі Інтернет, віком від 10 років

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ:
наша команда прагне поширити цікаву інформацію про місто Львів, щоб кожен охочий почерпнув щось нове та незвичайне для себе, закохався у це місто і обов'язково відвідав його у найближчому майбутньому wink

Весілля - сукупність церемоній і обрядів, часто народних традицій, пов'язаних з укладенням шлюбу; має етнічні, релігійні , географічні та інші особливості в різних народів і у різних країнах.

Метою нашого курсу є ознайомлення із основними обрядами та прикметами українського весілля. Пропонуємо Вашій увазі розглянути святкування цієї урочистої події нашими предками та сучасну інтерпретацію церемонії створення нової сім'ї. Тож, що ви знаєте про весілля?

Наш курс допоможе поглибити Ваші знання про весілля та дізнатися багато нового та цікавого. І це ви зможете використати у своєму житті!

Бажаємо гарно провести час!


Свято Різдва чекають з нетерпінням і дорослі, і малі. Воно приносить чимало радощів, веселощів та солодощів. Свято тішить своїм затишком, спокоєм та надіями на краще майбутнє. Та чи знаємо ми, як його святкувати ?

Цей курс буде корисним для тих, хто хоче більше ознайомитися з українською культурою, традиціями та звичаями. 

Даний курс буде поділений на 4 секції: Зима, Весна, Літо, Осінь.

Кожна пора року по-своєму особлива, і ми хочемо відкрити вам таємниці, як святкують і проводять свята в Україні під час кожної пори року.


Львів- перлина українських традицій і творчості.
Спокон віків місто знаходилось на перехресті європейських та східних торгівельних шляхів, будучи наче культурними воротами країн Старого Світу.
А як багато ви знаєте про Львів? 
А про стародавній?
Ми даємо вам можливість вирушити у захоплюючу мандрівку старими і затишними вуличками міста Лева. На хвилинку забути про сучасний світ, і поринути у події минулого, такого далекого і забутого.
Відчуйте себе колумбами, які відкривають нові простори невідомого.