Арт-терапія являє собою методику лікування за допомогою художньої творчості. Дітям з особливими потребами наш курс стане кроком до удосконалення себе як особистості. 

Цей курс призначенний:

  • для розвитку дрібної моторики, що прискорює розвиток мозкової діяльності;
  • в зрілому віці такий спосіб самовираження допомагає не розвитку, а зцілення людини і усунення психологічного дискомфорту;
  • для допомоги самоактуалізації, тобто допомагає усвідомити своє місце в світі, важливість своїх дій, що часом необхідно навіть дуже успішним людям;
  • для підсилення в людині відчуття щастя;
  • для позбавлення від сильного стресу.
Дія цього методу заснована на тому, що при заняттях творчістю людина не просто розкриває душу - він виносить на поверхню найглибші переживання, які були надійно заховані усередині. При цьому всі душили пацієнта емоції виливаються на папір в довільному вигляді, і людина у такий спосіб рятується від їх впливу.

Наш курс призначений для того,щоб Ви змогли дізнатися все про пам*ять.

Цей курс допоможе Вам дати відповіді на такі питання:

-Що таке пам*ять?

-Як швидко щось згадати...?

-Які вправи покращать Вашу пам*ять.?

-Яка їжа покращує пам*ять?

Наш курс призначений для людей будь-якого віку,від дітей до людей похилого віку.

Ми сподіваємося,що наш курс допоможе Вам покращити свою пам*ять.

 

  Найчастіше людина відчуває труднощі при вербальному вираженні думок і почуттів. Потрібні слова не приходять в голову і людина не в змозі сформулювати свої переживання, не може знайти позитивного виходу своїм емоціям, ії щось турбує, хвилює. І тут на допомогу приходить арт-терапія. Людина може навіть і не знати як називається те дійство, в яке вона робить неусвідомлений крок; вона бере фарби та полотно і через кілька годин відчуває легкість, а в голові настає порядок: думки, що розбурхували мозок, відступають на задній план, наступає дивовижна гармонія.
Наш курс стане у пригоді не лише дітям, а й учням старшого віку, їх батькам та вчителям.

Бажаємо успіху!

Більшість людей усвідомлюють, яку важливу роль у нашому житті відіграє пам’ять. Адже розвиток пам’яті позитивно впливає на процеси мислення, уяви, уваги. У цьому курсі пропонуємо поради, які допоможуть і дітям, і дорослим розвинути свою пам'ять, що сприятиме Вам на шляху до успіху.